Wegar Kraków

Szybka gotówka

 

WEGAR przy ul. Grzegórzeckiej 17 w Krakowie oferuje ekspresowy skup rzeczy wartościowych z zastrzeżeniem prawa odkupu na bardzo korzystnych warunkach. Nie pobieramy prowizji za spisanie umowy, ani żadnych opłat za przechowanie. Gwarantujemy brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.

Umowa sprzedaży z możliwością odkupu przez Klienta zawierana jest na okres od 1 dnia do 31 dni. To Klient decyduje, kiedy chciałby skorzystać z możliwości odkupu swojego przedmiotu umowy. Na pozostawiony w Naszej firmie towar Klient powinien okazać dokumenty, które potwierdzają jego legalne pochodzenie. Są też i takie produkty oraz towary, do których nie wymagamy żadnych paragonów, czy innych dowodów zakupu. W przypadku złota sprawdzana jest jego próba oraz waga, a następnie szacowana jest jego wartość. Po ustaleniu kwoty oraz terminu odkupu, Klient i pracownik Naszej firmy podpisują umowę , na której wyszczególnione są dane Klienta, spisane na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem (może to być również paszport lub prawo jazdy), dokładna kwota sprzedaży, opis przedmiotu sprzedaży, termin odkupu, a także dokładna kwota do wykupu przedmiotu sprzedaży przypadająca na dzień ustalony wspólnie z Klientem. Po podpisaniu dokumentów Klient otrzymuje oryginał umowy oraz kwotę, która została w niej ustalona, a przedmiot umowy jest deponowany i starannie zabezpieczany przez firmę WEGAR.

Firma WEGAR zobowiązuje się do zabezpieczenia przedmiotu umowy w sposób należyty, tak aby w dniu wykupu powrócił on do Klienta w stanie nienaruszonym. Ponadto Klient podczas zawierania umowy oświadcza, iż pozostawiony w firmie Wegar przedmiot umowy stanowi jego wyłączną własność i nie stanowi on przedmiotu roszczeń osób trzecich.

Wszystkie opłaty są wyliczane proporcjonalnie do ilości dni zawartej umowy (zasada za każdy dzień tyle samo) tzn. jeżeli Klient przyjdzie odkupić swój towar wcześniej niż w dniu ustalonym na umowie , płaci tylko za realnie wykorzystany okres umowy. Pragniemy podkreślić, iż nie zależy Nam na przejmowaniu Państwa przedmiotu umowy, o czym świadczy możliwość jej przedłużenia na kolejny okres. Jeżeli w ustalonym dniu wykupu Klient nie skorzysta z prawa odkupu przedmiotu umowy, ani nie skontaktuje się z Nami np. telefonicznie w celu odroczenia umowy, wówczas przedmiot umowy przechodzi na własność Firmy WEGAR i trafia do sprzedaży.

Najlepsza oferta na rynku! Więcej szczegółów otrzymają Państwo na miejscu !!!

 • na rynku od 1993 roku
 • przyjazna i bezpieczna
 • indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta
 • najdogodniejsze warunki
więcej
 • udzielamy pożyczek nawet na 1 dzień
 • możliwość przedterminowej spłaty
  pożyczki i odbioru zastawu
 • comiesięczna spłata odsetek
 • możliwość przedłużenia umowy
więcej
 • Zloto, kamienie szlachetne
 • Sprzęt AGD i elektronika
 • samochody, motory, rowery
 • nieruchomości oraz inne wartościowe rzeczy

więcej

Mapa dojazdu


View Larger Map

Formularz kontaktowy:

Osoba kontaktowa:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Treść: